loga331

Starostwo Powiatowe z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Kościuszki 29 b, w związku z  realizacją projektu pn. "Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie kwidzyńskim- większa zatrudnialność uczniów" pragnie podziękować wszystkim pracodawcom/przedsiębiorcom:

Szanowni Państwo, zgodnie z założeniami projektu "Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie Kwidzyńskim – większa zatrudnialność uczniów" zrealizowane zostały działania polegające na organizacji staży/praktyk zawodowych dla uczniów, przy ścisłej współpracy z  Przedsiębiorcami oraz Pracodawcami.

Zaproszenie do składania wstępnej wyceny świadczenie usługi przeprowadzenia kursów, szkoleń nadających dodatkowe uprawnienia zwiększające szanse uczniów na rynku pracy,

Zapraszam do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia dotyczącego usług medycznych w zakresie medycyny pracy polegającej na przeprowadzeniu badań lekarskich oraz wydania orzeczeń dla 360 stażystów/praktykantów - uczestników projektu "Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego  w powiecie kwidzyńskim – większa zatrudnialność uczniów".

Starostwo Powiatowe w Kwidzynie na podstawie Zarządzenia Nr 18/2017 Starosty Kwidzyńskiego z dnia 20. 04. 2017 r. uprzejmie informuje, że od dnia 27 kwietnia 2017 r. do 19 maja 2017 r. przyjmuje wnioski na zorganizowanie stażu/ praktyki zawodowej

Komisja Rekrutacyjna działająca na podstawie Zarządzenia Nr 15/2017 Starosty Kwidzyńskiego z dnia 9 marca 2017 r. uprzejmie informuje, że od dnia 23 marca 2017 r. rozpoczyna rekrutację - uczniów/uczennic oraz nauczycieli/nauczycielek do projektu "Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie kwidzyńskim - większa zatrudnialność uczniów".

Powiat Kwidzyński organizuje konferencję mającą na celu m.in. zaprezentowanie realizowanych projektów oraz planowanych działań na rzecz szkolnictwa zawodowego w Powiecie Kwidzyńskim.

ISO 9001:2008