loga331

Dnia 11.10.2018 r. w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo – Technologicznym w Górkach odbyła się wizyta monitorująca dotycząca przedsięwzięcia strategicznego "Kształtowanie sieci ponadgimnazjalanych szkół zawodowych uwzględniającej potrzeby subregionalnych i regionalnego rynku pracy".

Spotkanie branżowe dla nauczycieli kształcenia zawodowego/ instruktorów praktycznej nauki zawodu z Pracodawcami / Przedsiębiorcami z lokalnego rynku pracy.

Wyjazdy laboratoryjne na uczelnie wyższe realizowane dla uczestników projektu pn. "Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie kwidzyńskim- większa zatrudnialność uczniów".

Powiat Kwidzyński rozpoczyna nabór wniosków o organizację praktyk zawodowych/staży zawodowych w ramach realizacji projektu pn. "Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie kwidzyńskim- większa zatrudnialność uczniów".

Starostwo Powiatowe z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Kościuszki 29 b, w związku z  realizacją projektu pn. "Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie kwidzyńskim- większa zatrudnialność uczniów" pragnie podziękować wszystkim pracodawcom/przedsiębiorcom:

Szanowni Państwo, zgodnie z założeniami projektu "Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie Kwidzyńskim – większa zatrudnialność uczniów" zrealizowane zostały działania polegające na organizacji staży/praktyk zawodowych dla uczniów, przy ścisłej współpracy z  Przedsiębiorcami oraz Pracodawcami.

Wybory samorządowe

wybory samorzadowe