loga41

W dniu 14.06.2017 r. Powiat Kwidzyński podpisał umowę na modernizację  obiektu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kwidzynie w ramach projektu "Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie kwidzyńskim - modernizacja obiektów szkolnych wraz z wyposażeniem".

W dniu 06.06.2017 r. Powiat Kwidzyński podpisał umowę na modernizację  obiektu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kwidzynie w ramach projektu "Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie kwidzyńskim - modernizacja obiektów szkolnych wraz z wyposażeniem".

Plakat 4.1

9 listopada 2016 r. o godzinie 10:00 w ramach V Forum Pomorskiej Edukacji w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku miało miejsce podpisanie umów z wnioskodawcami dla Działania 4.1. Infrastruktura ponadgimnazjalnych szkół zawodowych.

ISO 9001:2008