loga322

Projekt „Zdolni z Pomorza – powiat kwidzyński”

Opis projektu

Zapraszamy do wzięcia udziału uczniów ze szkół gimnazjalnych w spotkaniu akademickim, dotyczącym określonych zagadnień z informatyki.

Serdecznie zapraszamy na seminarium tematyczne dr. hab. Wojciecha Guzickiego nauczycieli matematyki, zainteresowanych pracą z uczniami zdolnymi.

Uprzejmie informujemy o terminach planowanych spotkań akademickich na Uniwersytecie Gdańskim w roku 2017:

Spotkanie akademickie w ramach programu "Zdolni z Pomorza"
Gdański Uniwersytet Medyczny
"Potęga spektroskopii - czyli jak identyfikować i oznaczać leki i toksyny"
21 październik 2017

Zgłoś swój udział w I Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej organizowanej w ramach realizacji projektu "Zdolni z Pomorza".

II ETAP REKRUTACJI UCZNIÓW SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONYCH – Test Uzdolnień Kierunkowych

w dniach 11 – 28.07.2017 r. w siedzibie Lokalnego Centrum Nauczania Kreatywnego, przy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kwidzynie, ulica Grudziądzka 8, 82-500 Kwidzyn, można składać wnioski o przyznanie stypendium, w ramach projektu „Zdolni z Pomorza – powiat kwidzyński”.

w dniu 08.06.2017 r. rozpoczęła się rekrutacja na letnie obozy naukowe organizowane przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku w ramach projektu Zdolni z Pomorza.

Powiat Kwidzyński uruchamia rekrutację uczniów na rok szkolny 2017/2018 do projektu "Zdolni z Pomorza – powiat Kwidzyński" złożonego w ramach  Poddziałania 3.2.2. Wsparcie ucznia szczególnie uzdolnionego, Działania 3.2. Edukacja ogólna, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Rusza rekrutacja do projektu "Zdolni z Pomorza - powiat kwidzyński" na rok szkolny 2017/2018.

ISO 9001:2008