loga322

Projekt „Zdolni z Pomorza – powiat kwidzyński”

Opis projektu

W dniu 09.01.2017 r. w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Kwidzynie odbyło się spotkanie informacyjne dla uczestników projektu "Zdolni z Pomorza – powiat kwidzyński" oraz ich rodziców/opiekunów prawnych.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców uczestników projektu „Zdolni z Pomorza – powiat kwidzyński”.

Informacja Powiatowej komisji  rekrutacyjnej wraz z listą uczniów zakwalifikowanych do projektu "Zdolni z Pomorza - powiat kwidzyński".

Lista rankingowa oraz lista uczniów zakwalifikowanych do projektu w ramach rekrutacji standardowej i „otwartych drzwi” uczniów  w obszarze biologii i chemii oraz obszarze kompetencji społecznych w ramach projektu „Zdolni z Pomorza - powiat kwidzyński” (projekty kwalifikacyjne, termin dodatkowy).

ISO 9001:2008