BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

w dniach 11 – 28.07.2017 r. w siedzibie Lokalnego Centrum Nauczania Kreatywnego, przy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kwidzynie, ulica Grudziądzka 8, 82-500 Kwidzyn, można składać wnioski o przyznanie stypendium, w ramach projektu „Zdolni z Pomorza – powiat kwidzyński”.

Poniżej w linku znajdą Państwo:

•         Wniosek o przyznanie stypendium (kryteria ujęte we wniosku mają na celu stworzenie listy rankingowej uczniów. To, że uczeń zdobędzie małą liczbę punktów nie oznacza, że nie otrzyma stypendium. Zachęcamy, aby uczniowie wypełniali wnioski.

•        Regulamin przyznawania i przekazywania stypendiów w ramach projektu „Zdolni z Pomorza – powiat kwidzyński”.


1.    Zainteresowany otrzymaniem stypendium uczeń, powinien dostarczyć wniosek wypełniony i podpisany przez pełnoletniego uczestnika, w przypadku uczniów niepełnoletnich przez rodzica/opiekuna.
2.    Termin dostarczenia dokumentacji - 28 lipca 2017 r.
3.    Miejsce dostarczenia dokumentacji: siedziba Lokalnego Centrum Nauczania Kreatywnego, przy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kwidzynie,  ulica Grudziądzka 8, 82-500 Kwidzyn,
4.    Formularze wniosków do wypełnienia można otrzymać w siedzibach Lokalnego Centrum Nauczania Kreatywnego, przy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kwidzynie,  ulica Grudziądzka 8, 82-500 Kwidzyn, oraz w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kwidzynie, ul. Kościuszki 29 b, 82-500 Kwidzyn, pok. 305.

Uchwała

Regulamin

Zalacznik regulaminu - wniosek

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

Unia Europejska

unia europejska

 

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem