BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

4 listopada 2017 roku na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego (ul. Wita Stwosza 55, 80-308 Gdańsk) odbędzie się SPOTKANIE AKADEMICKIE w ramach projektu "Zdolni z Pomorza – Uniwersytet Gdański".

Będzie to pierwsze z dziewięciu spotkań o profilu humanistycznym zaplanowanych w tym roku akademickim na Uniwersytecie Gdańskim. Ideą i celem SPOTKAŃ AKADEMICKICH jest umożliwienie uczniom szczególnie uzdolnionym poznania środowiska akademickiego, zaplecza technicznego uczelni oraz aktualnego stanu rozwoju poszczególnych dziedzin nauki. Każde spotkanie obejmuje wykłady i ćwiczenia w wymiarze sześciu godzin dydaktycznych.
W przerwach przewidziano poczęstunek dla uczestników oraz atrakcyjne formy aktywności fizycznej.

4 listopada zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie pod tytułem:
Gdy usta milczą – czyli mowa ciała w życiu i na scenie
Nie do wiary, jak wiele można wyrazić bez słów, wyłącznie za pomocą ruchu, gestu czy mimiki. Każdy z nas, lepiej lub gorzej, potrafi posługiwać się własnym ciałem jako narzędziem komunikacji, ale niektórzy osiągnęli w tym prawdziwe mistrzostwo, a ich umiejętności stały się podstawą różnych form sztuki. Gdzie ma swoje źródła i jak się objawia mowa ludzkiego ciała? I czy zawsze potrafimy ją zrozumieć? Podczas naszego spotkania przyjrzymy się, jak posługują się swym ciałem artyści sceny – aktorzy, tancerze, mimowie. Tropem "mówiącego" ciała powędrujemy też do innych dziedzin twórczości, jak malarstwo czy literatura. I wreszcie sami sprawdzimy, jak radzimy sobie z "ucieleśnianiem" naszych myśli i emocji.

Aby zostać uczestnikiem spotkania należy przesłać zgłoszenie za pomocą linku rejestracyjnego: https://zdolnizpomorza.konfeo.com.
Zapisy trwają od 16 października 2017 od godziny 9.00 do 27 października 2017 do godziny 20:00.

Do pobrania:

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

Wybory samorządowe

wybory samorzadowe

 

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem