Serdecznie zapraszamy rodziców i uczniów na inaugurację zajęć ,"Zdolni z Pomorza – powiat kwidzyński". Spotkanie odbędzie się dnia 09.10.2018 (wtorek) w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Kwidzynie przy ul. Konarskiego 12, o godz.16.30.

Harmonogram spotkania:

1. Powitanie uczestników spotkania.
  2. Przedstawienie projektu partnerskiego ,"Zdolni z Pomorza - powiat kwidzyński", etapy realizacji projektu, przedstawienie nauczycieli prowadzących zajęcia.
  3. Przedstawienie – listy uczniów zakwalifikowanych do projektu ,"Zdolni z Pomorza - powiat kwidzyński"
  4. Informacje bieżące:
  • przekazanie dokumentacji do wypełnienia przez rodziców/opiekunów lub pełnoletnich uczniów
  • przekazanie informacji dotyczących dostępu do bieżących wiadomości dotyczących projektu , "Zdolni z Pomorza - powiat kwidzyński" (strony internetowe, telefony do osób kompetentnych, adresy)
  • ustalenie z nauczycielami harmonogramu zajęć