BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

XVI Ogólnopolski Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2014 ? sukces powiatowych szkół !!!

Już po raz 16 został ogłoszony Ogólnopolski Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2014. W tym roku znalazło się w nim aż 5 z 6 powiatowych szkół ponadgimnazjalnych.

Największy sukces odniosło Technikum nr 1 w Kwidzynie, zajmując wysoką ? 5 lokatę w Rankingu Techników województwa pomorskiego oraz 161 w Ogólnopolskim Rankingu Techników. W Rankingu Techników województwa pomorskiego znalazły się jeszcze 2 powiatowe technika: Technikum w Prabutach na 25 miejscu (które jako pierwsze z powiatowych techników zaistniało również w Rankingu Szkół Olimpijskich) oraz Technikum nr 2 w Kwidzynie, które zajęło 44 miejsce. Ponadto Technikum nr 2 okazało się 3. najlepszą szkołą w Polsce kształcącą w zawodzie: technik hotelarstwa.

Wśród liceów najlepiej wypadło II Liceum Ogólnokształcące w Kwidzynie, które w Rankingu Liceów Ogólnokształcących województwa pomorskiego zajęło 34 miejsce. I Liceum Ogólnokształcące w Kwidzynie w tym samym rankingu uplasowało się na 45 miejscu.

Wg Systemu Informacji Oświatowej na 30.09.2013 r. w województwie pomorskim było 145 liceów ogólnokształcących i 112 techników dla młodzieży.

Więcej szczegółów dotyczących Rankingu znajda Państwo >> tutaj <<

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

NIEODPŁATNE PORADNICTWO

NPP

 

Geodezja

geodezja