BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Kilkadziesiąt osób niepełnosprawnych wzięło udział w Biegu Osób Niepełnosprawnych w Kwidzynie. Impreza towarzyszyła Unijnemu Ogólnopolskiemu Biegowi Ulicznemu, zorganizowanemu przez Kwidzyński Klub Lekkoatletyczny "Rodło" w Kwidzynie.

Organizatorem biegu dla niepełnosprawnych był Dom Pomocy Społecznej w Kwidzynie. Niepełnosprawnym zawodnikom kibicował Jerzy Śnieg, przewodniczący rady powiatu kwidzyńskiego. W kategorii kobiet po 18. roku życia zwyciężyła Ewa Matysiak z Malborka. W kategorii mężczyzn po 18. roku życia najszybszy okazał się Daniel Kuriata, reprezentujący Warsztat Terapii Zajęciowej w Kwidzynie. Najszybsza w konkurencji wózków była Dominika Niebrzegowska z Kwidzyna.

W biegu uczestniczyły także niepełnosprawne dzieci i rodzice z dziećmi. W kategorii wózków elektrycznych kolejny rok wystartowali Małgorzata Janiszewska, Celina Kowzan i Piotr Partyka z Domu Pomocy Społecznej w Kwidzynie.

Kilkadziesiąt osób niepełnosprawnych wzięło udział w Biegu Osób Niepełnosprawnych w Kwidzynie. Impreza towarzyszyła Unijnemu Ogólnopolskiemu Biegowi Ulicznemu, zorganizowanemu przez Kwidzyński Klub Lekkoatletyczny "Rodło" w Kwidzynie. Organizatorem biegu dla niepełnosprawnych był Dom Pomocy Społecznej w Kwidzynie. Niepełnosprawnym zawodnikom kibicował Jerzy Śnieg, przewodniczący rady powiatu kwidzyńskiego. W kategorii kobiet po 18. roku życia zwyciężyła Ewa Matysiak z Malborka. W kategorii mężczyzn po 18. roku życia najszybszy okazał się Daniel Kuriata, reprezentujący Warsztat Terapii Zajęciowej w Kwidzynie. Najszybsza w konkurencji wózków była Dominika Niebrzegowska z Kwidzyna. W biegu uczestniczyły także niepełnosprawne dzieci i rodzice z dziećmi. W kategorii wózków elektrycznych kolejny rok wystartowali Małgorzata Janiszewska, Celina Kowzan i Piotr Partyka z Domu Pomocy Społecznej w Kwidzynie.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

Unia Europejska

unia europejska

 

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem