Kilkadziesiąt osób niepełnosprawnych wzięło udział w Biegu Osób Niepełnosprawnych w Kwidzynie. Impreza towarzyszyła Unijnemu Ogólnopolskiemu Biegowi Ulicznemu, zorganizowanemu przez Kwidzyński Klub Lekkoatletyczny "Rodło" w Kwidzynie. Organizatorem biegu dla niepełnosprawnych był Dom Pomocy Społecznej w Kwidzynie. Niepełnosprawnym zawodnikom kibicował Jerzy Śnieg, przewodniczący rady powiatu kwidzyńskiego. W kategorii kobiet po 18. roku życia zwyciężyła Ewa Matysiak z Malborka. W kategorii mężczyzn po 18. roku życia najszybszy okazał się Daniel Kuriata, reprezentujący Warsztat Terapii Zajęciowej w Kwidzynie. Najszybsza w konkurencji wózków była Dominika Niebrzegowska z Kwidzyna. W biegu uczestniczyły także niepełnosprawne dzieci i rodzice z dziećmi. W kategorii wózków elektrycznych kolejny rok wystartowali Małgorzata Janiszewska, Celina Kowzan i Piotr Partyka z Domu Pomocy Społecznej w Kwidzynie.

ISO 9001:2008