prowadzonego przez Kwidzyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych. W sierpniu planowane jest ogłoszenie przetargu.

Rozpoczęcie rozbudowy, o ile wszystko przebiegnie z godnie z planem, miałoby się rozpocząć we wrześniu. W obiekcie może przebywać obecnie 11 osób. Po rozbudowie liczba łóżek ma zostać zwiększona o kolejnych 8 miejsc. Powstaną także pomieszczenia techniczne oraz pomieszczenia socjalne dla pracowników, a także wolontariuszy, którzy pomagają pacjentom w hospicjum. Rozbudowa hospicjum wymagała zmian w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, który musiał uwzględniać rozbudowę hospicjum. Taka zmiana została przez samorząd miasta dokonana. Obecna siedziba hospicjum przy ul. Malborskiej w Kwidzynie została zbudowana w  2007 roku . Była to wspólna inwestycja samorządów miasta Kwidzyna i powiatu kwidzyńskiego. Hospicjum im. św. Wojciecha w Kwidzynie rozpoczęło pierwsze swoje działania w 1996 roku w pokoszarowym budynku przy ul. Grudziądzkiej.

ISO 9001:2008