BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Siedem drużyn z powiatu kwidzyńskiego i sztumskiego rywalizowało podczas spławikowych zawodów wędkarskich w Górkach (gmina Kwidzyn).

Zawody co roku organizowane przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Kwidzynie, prowadzony przez Fundację "Misericordia". Wędkowanie odbywało się na terenie parku przy zabytkowym dworku, który jest siedzibą WTZ. W tym roku w zawodach uczestniczyły reprezentacje warsztatów terapii zajęciowych i domów pomocy społecznej z Koniecwałdu, Dzierzgonia, Ryjewa, Kwidzyna. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Krystyny Piłkowskiej z Kwidzyna. Drugie miejsce zajęli reprezentanci Domu Pomocy Społecznej w Kwidzynie, natomiast trzecie drużyna z Domu Pomocy Społecznej w Ryjewie. Kolejne miejsca w zawodach: WTZ Koniecwałd, WTZ Dzierzgoń, WTZ Kwidzyn i WTZ Ryjewo. Najlepsze drużyny otrzymały puchary i dyplomy.
Opiekę nad stawami, należącymi do Fundacji „Misericordia”, sprawuje Niezależne Towarzystwo Wędkarskie. Nad wędkowaniem, zgodnym z przepisami, czuwał Krzysztof Piłkowski z Polskiego Związku Wędkarskiego. Po złowieniu i policzeniu wszystkie ryby trafiły z powrotem do wody.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

Unia Europejska

unia europejska

 

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem