Spotkanie informacyjne w Malborku: "Fundusze Europejskie dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą i podnieść kwalifikacje zawodowe"

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Malborku zaprasza na spotkania informacyjne organizowane 18 października 2017 r., poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej oraz podnoszeniem kwalifikacji zawodowych przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

W programie spotkania m.in.:

• możliwości uzyskania dofinansowania na założenie działalności gospodarczej oraz podniesienie kwalifikacji zawodowych w ramach projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich,
  • wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Powiatowych Urzędów Pracy, inne możliwości wsparcia przedsiębiorców,
  • pożyczki na podjęcie i rozwój działalności gospodarczej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego 2014-2020 – Pomorski Fundusz Rozwoju 2020+, Programu PO KL oraz Projektu finansowanego ze środków Województwa Pomorskiego,
  • źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Termin i miejsca spotkań:
Spotkanie odbędzie się w środę 18 października 2017 r., w godz. 10:00-13:00, w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Malborku przy ul. Kościuszki 54 (budynek Centrum Informacji Turystycznej).

Zgłoszenia:
Aby wziąć udział w spotkaniu należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 17 października 2017 r. lub telefoniczne pod numerem 728 486 436.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania informacyjnego.

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje:

W przypadku pytań zachęcam do kontaktu.

Z poważaniem,
Adam Murawski
Specjalista ds. Funduszy Europejskich
Lokalna Grupa Działania Małe Morze
ul. Przebendowskiego 12, 84-100 Puck
Lokalny Punkt Informacyjny w Malborku, ul. Kościuszki 54, 82-200 Malbork
tel. 668 530 058, 728 486 436, faks 55 629 32 55, skype: lpimalbork
www.pomorskiewunii.pl
www.funduszeeuropejskie.gov.pl
www.facebook.com/pomorskiewunii
Godziny otwarcia:
poniedziałek 8:00 - 18:00.
wtorek-piątek 8:00 - 16:00

Do pobrania: