29 listopada (środa) o godz. 10.10 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wiejskiej w Kwidzynie odbędzie się Powiatowa Olimpiada Kół i Środowisk Osób Niepełnosprawnych.

Wezmą w niej udział niepełnosprawne osoby z różnych ośrodków z całego powiatu kwidzyńskiego. Organizatorem zawodów jest Kwidzyński Klub Lekkoatletyczny Rodło. Współorganizatorami zawodów są Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Dom Pomocy Społecznej w Kwidzynie. W organizację imprezy co roku włącza się także Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji.

W tym roku olimpiada odbędzie się po raz szósty. W imprezie biorą udział osoby o różnym stopniu niepełnosprawności, także te, które ze względu na ograniczenia nie mogą brać udziału w innych zawodach organizowanych dla osób niepełnosprawnych. W Powiatowej Olimpiadzie Kół i Środowisk Osób Niepełnosprawnych nie ma podium. Zwycięzcami są wszyscy, którzy stawią się na starcie imprezy.

Olimpiada1 Olimpiada2

Wybory samorządowe