BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Maciej Byszkowski, Łukasz Sobczuk i Przemysław Rutkowski zajęli drugie miejsce podczas Sprawdzianu Umiejętności Informatycznych Uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Niepełnosprawni zawodnicy reprezentowali Warsztat Terapii Zajęciowej w Kwidzynie. Do konkursu przygotowywali się pod kierunkiem Marcina Zawadzkiego z kwidzyńskiego WTZ. Zawody odbyły się w Elblągu. Celem imprezy było wykazanie gotowości uczestników WTZ do podjęcia zatrudnienia, a także zachęcanie do samodzielności. Sprawdzian odbył się w Zespole Szkół Mechanicznych w Elblągu.

W rywalizacji udział wzięło siedem warsztatów z województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Powiat kwidzyński reprezentowały Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kwidzynie, z siedzibą w Górkach i Warsztat Terapii Zajęciowej w Ryjewie, który zajął w konkursie czwarte miejsce. W zawodach uczestniczyły także warsztaty z Elbląga, Nidzicy, Ornety, Nowego Miasta Lubawskiego i Górowa Iławeckiego.

Zawodnicy mieli do wykonania ponad dwadzieścia zadań, w których musieli wykazać się znajomością obsługi komputera, umiejętnością pracy w programie Paint oraz Microsoft Word. Zwyciężyli gospodarze turnieju, czyli WTZ w Elblągu. Organizatorzy sprawdzianu informatycznego to Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu "Tacy sami", Stowarzyszenie "Tacy sami" i Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu.

 DSC 3905 uczestnicy konkursu WTZ Kwidzyn
 

 

dyplom

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

Wybory samorządowe

wybory samorzadowe

 

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem