BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Drużyna warcabistów z Domu Pomocy Społecznej w Kwidzynie zajęła trzecie miejsce podczas Pomorskiego Turnieju Warcabowego Domów Pomocy Społecznej.

Zawody odbyły się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kwidzynie. Zwyciężyła drużyna reprezentująca Dom Pomocy Społecznej w Stegnie. Na drugim miejscu zawody zakończyli warcabiści z Domu Pomocy Społecznej w Strzebielinku.

Turniej otworzył Włodzimierz Dawidowski z zarządu powiatu kwidzyńskiego. Warcabiści walczyli indywidualnie o Puchar Starosty Kwidzyńskiego, natomiast drużynowo o Puchar Burmistrza Kwidzyna. W zawodach wzięło udział ok. 70 warcabistów z całego Pomorza. Ogółem rozegrano ponad 200 partii. Organizatorem zawodów był Dom Pomocy Społecznej w Kwidzynie.

Pierwsze miejsce indywidualnie zajął w turnieju Grzegorz Fierek z Domu Pomocy Społecznej w Stegnie. Drugi w turnieju był Arkadiusz Wick z Domu Pomocy Społecznej w Strzebielinku. Trzecie miejsce zajął Jarosław Delikat z Domu Pomocy Społecznej w Chojnicach. Na czwartym miejscu turniej ukończył Wiesław Kotynia z Domu Pomocy Społecznej w Rudnie. Organizatorzy wyróżnili nagrodą fair play Kazimierza Kielińskiego z Domu Pomocy Społecznej w Strzebielinku. Wyróżnienie otrzymał też Leszek Ziorek z Domu Pomocy Społecznej w Starogardzie Gdańskim, który okazał się najstarszym uczestnikiem turnieju. Elżbieta Pieńczewska z Domu Pomocy Społecznej w Ryjewie została najlepszą zawodniczką.

Puchary i nagrody zawodnikom wręczyli Włodzimierz Dawidowski z zarządu powiatu i Kazimierz Gorlewicz, dyrektor domów pomocy społecznej w Kwidzynie i Ryjewie.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem

 

Nieodpł. pomoc prawna

NPP