BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

17 maja (czwartek), w godzinach 9.30-12.00, w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ulicy Grudziądzkiej 30 w Kwidzynie (pokój nr 20), odbędzie się dyżur pracowników Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Malborku.

W trakcie dyżuru w pierwszej kolejności będą przyjmowane wnioski o wydanie legitymacji osoby niepełnosprawnej lub karty parkingowej oraz będą wydawane legitymacje osoby niepełnosprawnej i karty parkingowe. Wnioski o wydanie legitymacji osoby niepełnosprawnej i wydanie karty parkingowej oraz odbiór legitymacji osoby niepełnosprawnej, karty parkingowej muszą być złożone i odebrane osobiście przez osobę niepełnosprawną lub jej przedstawiciela.

Z uwagi na możliwość wysłania pocztą wniosku o wydanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, wnioski te będą przyjmowane pod koniec dyżuru. Dyżury prowadzone w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kwidzynie nie wykluczają załatwiania spraw w siedzibie Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Malborku przy ul. Armii Krajowej 70. Należy pamiętać, że orzekanie o niepełnosprawności nadal odbywa się w siedzibie Zespołu w Malborku.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem

 

Nieodpł. pomoc prawna

NPP