BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Szanowni Państwo, Zarząd Stowarzyszenia PLGD w związku z potrzebą aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014 – 2020, rozpoczyna proces konsultacji społecznych mających na celu dokonanie zmian w wyżej przywołanym dokumencie.

Zakres zmian dotyczący zapisów LSR dotyczących zmian trybu wdrażania przedsięwzięcia II.1.3. Zwiększenie poziomu współpracy pomiędzy instytucjami z terenu PLGD na rzecz rozwoju turystyki z trybu konkursowego na tryb projektu grantowego.

UZASADNIENIE
Propozycja zmiany trybu wynika z przeprowadzonych dwóch naborów (nabór 9/2018 oraz nabór 16/2018) na realizację tego przedsięwzięcia. W ramach ogłoszonych naborów nie wpłynął ani jeden wniosek. W celu zrealizowania LSR i wskaźników jej realizacji zmiana trybu wdrażania ma zachęcić przyszłych wnioskodawców do aplikowania o środki na realizację tego przedsięwzięcia.

Zgodnie z "Procedurą aktualizacji LSR" możliwość składania uwag, wniosków i propozycji zmian w zapisach LSR mają wszyscy mieszkańcy naszego obszaru. Wobec powyższego zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłaszanie swoich uwag na "Formularzu uwag do aktualizacji LSR" w terminie do dnia 6 lipca 2018. do godziny 15.00 do biura PLGD, Kwidzyn ul. Braterstwa Narodów 46 pok. 6 lub elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule prosimy wpisać: Konsultacje LSR).

Do pobrania:

 

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem

 

Nieodpł. pomoc prawna

NPP