Szanowni Mieszkańcy powiatu kwidzyńskiego,

informujemy, że począwszy od sierpnia 2018 r. pracownicy Powiatowego Zespołu d/s. Orzekania o Niepełnosprawności w Malborku podczas dyżurów w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kwidzynie przy ul. Grudziądzkiej 30 (w każdy trzeci czwartek miesiąca w godzinach od 9:30 do 12:00) będą załatwiać tylko sprawy związane z koniecznością ustawową osobistej obecności osoby zainteresowanej, tj.:

1. złożenie wniosku o wydanie legitymacji osoby niepełnosprawnej i odbiór legitymacji osoby niepełnosprawnej,
  2. złożenie wniosku o wydanie karty parkingowej i odbiór karty parkingowej.

Wnioski o wydanie orzeczenia o niepełnosprawności lub stopniu niepełnosprawności należy wysyłać pocztą lub składać osobiście w siedzibie Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Malborku,ul. Armii Krajowej 70, 82 – 200 Malbork, tel. (055) 272 37 93, wew. 311.