Działania związane z rehabilitacją społeczną i zawodową osób niepełnosprawnych będą tematem konferencji, która odbędzie się pod nazwą "Powiat kwidzyński przyjazny osobom niepełnosprawnym - teraźniejszość i wyzwania".

Konferencja rozpocznie się 10 października o godz. 10.00 w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. Będzie częścią obchodów 25-lecia działalności Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kwidzynie. Organizatorami wydarzenia są Starostwo Powiatowe w Kwidzynie, Fundacja "Misericordia" oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Kwidzynie.

Konferencja została dofinansowana ze środków powiatu, w ramach wspierania działań w zakresie integracji oraz szeroko rozumianej rehabilitacji zmierzającej do ograniczenia skutków niepełnosprawności.

plakat konferencja