Dnia 6 marca odbyło się spotkanie Starosty Kwidzyńskiego, Jerzego Godzika z wójtami i burmistrzami. Z ramienia starostwa powiatowego w spotkaniu udział wzięli starosta kwidzyński, Jerzy Godzik, wicestarosta kwidzyński, Wiesław Wosiak, członkowie zarządu powiatu kwidzyńskiego, Danuta Woronowicz oraz Tomasz Pisarek.

W czasie spotkania zostały poruszone tematy dotyczące organizacji dożynek powiatowych, działań dotyczących obwodnicy miasta Kwidzyna, działań dotyczących remontów i inwestycji drogowych oraz stanu realizacji „Powiatowego programu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) na lata 2017-2019”. Przedstawione zostały również plany Powiatu związane z aplikowaniem o środki zewnętrzne.

Nieodpł. pomoc prawna