Artur Jurczak, reprezentujący Warsztat Terapii Zajęciowej w Kwidzynie zwyciężył w Turnieju Warcabowym o Puchar Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Kwidzynie.

Drugie miejsce w turnieju zajął Jan Nowakowski, natomiast trzecie Jan Piotrowski, obaj z Domu Pomocy Społecznej w Kwidzynie. Poza podium turniej zakończył Adam Cieślak (DPS Kwidzyn). W zawodach uczestniczyli warcabiści z domów pomocy społecznej z Ryjewa i Kwidzyna oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kwidzynie.

Turniej powiatowy pozwala wyłonić najlepszych, niepełnosprawnych zawodników z powiatu kwidzyńskiego, którzy wystąpią w pomorskim turnieju warcabowym. Zawody te odbędą się 22 marca w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1. Weźmie w nich udział ok. 70 warcabistów z domów pomocy społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz innych palcówek z całego województwa pomorskiego. Organizatorem zawodów jest Dom Pomocy Społecznej w Kwidzynie. Turniej odbędzie się po raz siedemnasty.

Nieodpł. pomoc prawna