BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

W związku ze zbliżającym się, jubileuszowym 10. Forum Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego w Gdańsku, 12-13 czerwca 2019 r., zachęcamy Państwa do udziału i/bądź promowania konkursu ogłoszonego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych na plakat bałtycki, nawiązujący do tematyki Forum.

Konkurs skierowany jest do osób w wieku 18-35 lat z państw-uczestników Strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego (tj. Danii, Estonii, Finlandii, Niemiec, Łotwy, Litwy, Polski, Szwecji) oraz Norwegii.
Prace biorące udział w Konkursie powinny zawierać frazę: „10th Annual Forum of the EU Strategy for the Baltic Sea Region, Gdańsk, Poland, 12-13 June 2019”. Opcjonalnie na pracy konkursowej może także znaleźć się hasło wydarzenia „Reduce, Reuse, Rethink”, które stanowi element logotypu Forum.

Prace konkursowe należy przesyłać w terminie do dnia 6 maja 2019 roku na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączniku regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym oraz oświadczeniami uczestników.

Udział w Forum jest bezpłatny. Wszystkie sesje plenarne oraz seminaria odbędą się w języku angielskim. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Do pobrania:

Konkurs 05

 

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

NIEODPŁATNE PORADNICTWO

NPP

 

Geodezja

geodezja