BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Fantastycznie ułożyły się dla uczennicy Szkoły Podstawowej nr 4 w Kwidzynie i jednocześnie zawodniczki UMKS Kwidzyn, Igi Müller Szkolne Mistrzostwa Świata w biegu na orientację.

Po brązowym medalu wywalczonym w środę na dystansie klasycznym, w piątek dorzuciła srebro na średnim dystansie. Na bardzo szybkiej, ale poprowadzonej w bardzo trudnym terenie trasie, Iga uzyskała czas 15’29 i uległa zaledwie o 6 sekund zawodniczce z Estonii, wyprzedzając jednocześnie trzecią na mecie Hiszpankę o ponad półtorej minuty. Dzięki świetnym biegom Igi i dwóm dobrym występom drugiej naszej kadrowiczce w tej samej kategorii Hannie Perfikowskiej, reprezentacja Polski w kategorii Select szkół podstawowych (reprezentacja narodowa szkół z całego kraju) wywalczyła bardzo wysokie 4. miejsce.

Wyjazd zawodników UMKS Kwidzyn na Szkolne Mistrzostwa Świata współfinansowany był przez Miasto Kwidzyn, Powiat Kwidzyński i International Paper - Kwidzyn Sp. z o.o. oraz ze środków własnych UMKS Kwidzyn i rodziców zawodników.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

NIEODPŁATNE PORADNICTWO

NPP

 

Geodezja

geodezja