Drukuj

Ośrodek Interwencji Kryzysowej prowadzi stałe dyżury. Mieszkańcy powiatu kwidzyńskiego, którzy zmagają się z różnymi problemami, w tym dotyczącymi uzależnienia czy przemocy mogą korzystać z pomocy specjalistów ośrodka interwencji kryzysowej.

W tym roku OIK prowadzi Fundacja „Żyć Zgodnie”, która została wybrana w wyniku konkursu ogłoszonego przez samorząd powiatu kwidzyńskiego. Pomoc udzielana jest bezpłatnie w budynku przy ul. Braterstwa Narodów 59 w Kwidzynie. Numer telefonu 730 884 539 czynny jest w godzinach dyżuru OIK, natomiast numer 55 629 18 18 jest czynny przez całą dobę. Można także skorzystać z poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Ośrodek zapewnia profesjonalną pomoc i wsparcie osobom znajdującym się w sytuacjach kryzysowych, między innymi zmagającym się z problemem przemocy w rodzinie czy uzależnieniem. Specjaliści ośrodka zapewnią nie tylko wsparcie poprzez wspólne rozpoznanie sytuacji, ale także wyznaczą drogę do wyjścia z trudnego momentu w życiu osób, które zgłoszą się do poradni.

Dyżury w OIK (pierwszy kontakt):
Poniedziałek - piątek, w godz. 9.00 - 15.00 oraz 17.00 - 19.00
Sobota, w godz. 10.00 - 15.00
Konsultacje specjalistów (prawnik, psycholog, pedagog, psychoterapeuta):
poniedziałek, środa - dyżur w godz. 17.00 - 20.00
wtorek, czwartek, piątek - dyżur w godz. 17.00 - 19.00
(Po wcześniejszym umówieniu przez osobę pierwszego kontaktu)
Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.zyc-zgodnie.pl