BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Szanowni Państwo!
Na prośbę Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, który jest koordynatorem Dni Otwartych Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) w 2021 roku informujemy, że Dni Otwarte planowane są w terminie 17-19 września w formule hybrydowej.

W tym celu planowane jest utworzenie specjalnej platformy internetowej za pośrednictwem której prezentowane będą projekty unijne i beneficjenci. Na terenie województwa pomorskiego DOFE odbędą się już po raz dziewiąty.

DOFE jest wydarzeniem skupiającym przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów korzystających z funduszy europejskich na terenie całego kraju, które zostało zainicjowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w Gdańsku w 2013 roku.

Główny organizator DOFE przeprowadzi konkurs dla Beneficjentów oraz konkurs dla ogółu społeczeństwa, a także konkursy na portalach społecznościowych. Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielania szablony materiałów promocyjnych.

Koordynatorem Dni Otwartych w województwie pomorskim jest Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, a koordynatorem akcji ogólnopolskiej Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przy wsparciu i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi.

Zgłoszenie udziału w akcji możliwe będzie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.dniotwarte.eu w terminie do 31 sierpnia 2021r.

Jednocześnie prosimy o przesłanie do Urzędu Marszałkowskiego, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacji, czy zamierzają Państwo wziąć udział w DOFE. Deklarację można złożyć do dnia 16 lipca 2021r.

Zapraszamy wszystkich beneficjentów o włączenie się w akcję.

W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt:

- Pan Krzysztof Rojek tel. 58 32 68 452; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ( w zakresie programów PROW 2007-13, PROW 2014-20, PO RYBY, Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze 2014-2020)

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja