Starostwo Powiatowe w Kwidzynie informuje, że zgodnie z ustawą o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej (t.j. Dz. U. 2019 r. poz. 1541 z późn. zm.) oraz Zarządzeniem Wojewody Pomorskiego z dnia 3 stycznia 2019 r. w sprawie powołania Wojewódzkiej Komisji Lekarskiej, Powiatowych Komisji Lekarskich oraz ustalenia wojewódzkiego planu kwalifikacji wojskowej w 2020 r., w dniach od 3 do 25 lutego 2020 r., zostanie przeprowadzona na terenie powiatu kwidzyńskiego kwalifikacja wojskowa.

Siedzibą Powiatowej Komisji Lekarskiej jest budynek administracyjny Starostwa Powiatowego w Kwidzynie przy ulicy Kościuszki 29b pokój nr 306 (III piętro).

Telefon do PKL to (55) 646 50 70.

Powiatowa Komisja Lekarska będzie pracować w dniach roboczych w godzinach 800 - 1200.

Wydział Komunikacji, Bezpieczeństwa
Obywateli i Zarządzania Kryzysowego