BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

W dniach od 01.09.2017 do 04.09.2017 do powiatu kwidzyńskiego zawitali sygnaliści myśliwscy Jagdhornbläser z Osterholz.

Po raz kolejny młodzież z Powiatu Kwidzyńskiego, Powiatu Osterholz i Ukrainy (m.in. dzięki dofinansowaniu z Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży) mogła sprawdzić się w prawdziwie aktorskich rolach na deskach Ośrodka IGS w Bredbeck.

Promowano bartnicze tradycje w Gminie Kwidzyn.

Na zaproszenie Starosty Osterholz Pana Bernda Lütjena w dniach 13-16 sierpnia 2017 delegacja radnych powiatowych i przedstawicieli Starostwa realizowała program wizyty w powiecie partnerskim Osterholz.

Podsumowanie projektu pn. "Możliwość pomocy osobom niepełnosprawnym i seniorom w Powiecie Kwidzyńskim i Osterholz – wymiana doświadczeń".

Starostwo Powiatowe w Kwidzynie pozyskało dofinansowania z Fundacji Współpracy Polsko – Niemieckiej na realizację projektu pn. "Możliwość pomocy osobom niepełnosprawnym i seniorom w Powiecie Kwidzyńskim i Osterholz – wymiana doświadczeń".

W dniach 20.03.-28.03 2017 r.  społeczność II Liceum Ogólnokształcącego  w Kwidzynie gościła  12 - osobową grupę młodzieży wraz z opiekunami  z Ośrodka Bredbeck (Niemcy, Dolna Saksonia), która przyjechała, by realizować kolejny już projekt "Tańcz i bądź" – dofinansowany z Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

W ramach partnerstwa powiatów: kwidzyńskiego i niemieckiego Osterholz w dniach 28.02-03.03.2017 r. odbyła się wymiana nauczycieli szkolnictwa specjalnego (SOS-W Barcice, ZSS Kwidzyn).

Projekt teatralny  ” Wrzosowisko, diabeł, burza” to kolejny wspólny polsko-niemiecko-ukraiński  projekt teatralny.

W miniony weekend (tj. od 29.07.2016r. do 1.08.2016r.) partnerskie powiaty- powiat Kwidzyński i powiat Osterholz świętowały jubileusz 10-lecia trwania ich współpracy.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

Unia Europejska

unia europejska

 

ISO 9001:2008

h-9001 170

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem