BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Podsumowanie projektu pn. "Możliwość pomocy osobom niepełnosprawnym i seniorom w Powiecie Kwidzyńskim i Osterholz – wymiana doświadczeń".

Starostwo Powiatowe w Kwidzynie pozyskało dofinansowania z Fundacji Współpracy Polsko – Niemieckiej na realizację projektu pn. "Możliwość pomocy osobom niepełnosprawnym i seniorom w Powiecie Kwidzyńskim i Osterholz – wymiana doświadczeń".

W dniach 20.03.-28.03 2017 r.  społeczność II Liceum Ogólnokształcącego  w Kwidzynie gościła  12 - osobową grupę młodzieży wraz z opiekunami  z Ośrodka Bredbeck (Niemcy, Dolna Saksonia), która przyjechała, by realizować kolejny już projekt "Tańcz i bądź" – dofinansowany z Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

W ramach partnerstwa powiatów: kwidzyńskiego i niemieckiego Osterholz w dniach 28.02-03.03.2017 r. odbyła się wymiana nauczycieli szkolnictwa specjalnego (SOS-W Barcice, ZSS Kwidzyn).

Projekt teatralny  ” Wrzosowisko, diabeł, burza” to kolejny wspólny polsko-niemiecko-ukraiński  projekt teatralny.

W miniony weekend (tj. od 29.07.2016r. do 1.08.2016r.) partnerskie powiaty- powiat Kwidzyński i powiat Osterholz świętowały jubileusz 10-lecia trwania ich współpracy.

   plakat  

W Konkatedrze Kwidzyńskiej przy  ul. Katedralnej 1 o godzinie 19.30 odbędzie się koncert 40 - osobowego chóru z  Gdańska, któremu towarzyszyć będzie 60 – osobowa orkiestra z Bremy.

„Oczami innych” - to kolejny projekt dofinansowany z Polsko - Niemieckiej Współpracy Młodzieży. Uczestniczyli w nim licealiści „Nowego” oraz młodzież z Bredbeck.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

Unia Europejska

unia europejska

 

ISO 9001:2008

h-9001 170

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem