BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

LATAWIEC GÓRĄ
Projekt "Generacje 18"

MŁODZIEŻ Z 2LO W KWIDZYNIE I ZE SZKOŁY IGS Z POWIATU OSTERHOLZ REALIZUJE WSPÓLNY PROJEKT KULTURALNY Z OKAZJI 10-LECIA WSPÓŁPRACY OBU SZKÓŁ

Na zaproszenie Starosty Kwidzyńskiego Jerzego Godzika oraz Piotra Wiśniewskiego dyrektora Liceum Ogólnokształcącego nr II im. S. Wyspiańskiego, w dniach 18.10.2017 – 20.10.2017 do naszego powiatu przyjechała 4 - osobowa grupa przedstawicieli Ośrodka Edukacyjnego Bredbeck w Powiecie Osterholz.

Wymiana Polsko - Niemiecka
Kwidzyn Ochotniczy Hufiec Pracy - Osterholz - Scharmbeck

Szanowni Państwo,
od 10 lat Powiat Kwidzyński współpracuje z niemieckim Powiatem Osterholz na polu administracyjnym, edukacyjnym oraz kulturowym. Transfer wiedzy i wymiana cennych doświadczeń odbywa się pomiędzy stronami podczas wspólnych projektów, wizyt roboczych, spotkań czy konferencji.

W dniach od 01.09.2017 do 04.09.2017 do powiatu kwidzyńskiego zawitali sygnaliści myśliwscy Jagdhornbläser z Osterholz.

Po raz kolejny młodzież z Powiatu Kwidzyńskiego, Powiatu Osterholz i Ukrainy (m.in. dzięki dofinansowaniu z Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży) mogła sprawdzić się w prawdziwie aktorskich rolach na deskach Ośrodka IGS w Bredbeck.

Promowano bartnicze tradycje w Gminie Kwidzyn.

Na zaproszenie Starosty Osterholz Pana Bernda Lütjena w dniach 13-16 sierpnia 2017 delegacja radnych powiatowych i przedstawicieli Starostwa realizowała program wizyty w powiecie partnerskim Osterholz.

Podsumowanie projektu pn. "Możliwość pomocy osobom niepełnosprawnym i seniorom w Powiecie Kwidzyńskim i Osterholz – wymiana doświadczeń".

Starostwo Powiatowe w Kwidzynie pozyskało dofinansowania z Fundacji Współpracy Polsko – Niemieckiej na realizację projektu pn. "Możliwość pomocy osobom niepełnosprawnym i seniorom w Powiecie Kwidzyńskim i Osterholz – wymiana doświadczeń".

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

Unia Europejska

unia europejska

 

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem