BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Od roku 2008 szkoła ponadgimnazjalna 2LO w Kwidzynie realizuje polsko-niemieckie projekty z partnerską szkołą Integrierten GesamtSchule Osterholz-Scharmbeck oraz z Ośrodkiem Szkoleniowym Bredbeck w powiecie Osterholz.

Na zaproszenie Starosty Kwidzyńskiego, Jerzego Godzika w dniach 17.09.2018 – 20.09.2018 do naszego powiatu przyjechali przedstawiciele Powiatu Osterholz. Byli to radni wraz z Zarządem Powiatu na czele ze Starostą Berndem Lütjen.

Pszczelarze z Powiatu Kwidzyńskiego w ramach współpracy polsko-niemieckiej, mogli ponownie wymienić się doświadczeniem z pszczelarzami z Powiatu Osterholz. Wizyta odbyła się w Niemczech w dniach 31.08.2018-03.09.2018r.

W dniu 18 sierpnia 2018r. o godzinie 18.00 w Sali Rodła ( I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Gębika w Kwidzynie ul. Konarskiego 12) odbył się spektakl "Opętani", inspirowany powieścią Witolda Gombrowicza.

W ośrodku szkoleniowym Bildungsstätte Bredbeck, w dniach 6-12 sierpnia, odbył sie drugi już z kolei międzynarodowy projekt "Team Up!" dla młodzieży polsko – niemiecko – ukraińskiej, zainteresowanej pracą jako liderzy międzynarodowych projektów.

Starostwo Powiatowe w  Kwidzynie serdecznie zaprasza Państwa na spektakl stworzony w ramach międzynarodowego taneczno – teatralnego  projektu pn. "Opętani".

Młodzież z 2LO w Kwidzynie i grupa młodych ludzi ze szkoły IGS z powiatu Osterholz nadal realizuje wspólny projekt kulturalny z okazji 10-lecia współpracy obu szkół.

Dziesiąta polsko - niemiecka wymiana młodzieży Kwidzyńskiego Ochotniczego Hufca Pracy i Ośrodka Bredbeck z Powiatu Osterholz.

LATAWIEC GÓRĄ
Projekt "Generacje 18"

MŁODZIEŻ Z 2LO W KWIDZYNIE I ZE SZKOŁY IGS Z POWIATU OSTERHOLZ REALIZUJE WSPÓLNY PROJEKT KULTURALNY Z OKAZJI 10-LECIA WSPÓŁPRACY OBU SZKÓŁ

Na zaproszenie Starosty Kwidzyńskiego Jerzego Godzika oraz Piotra Wiśniewskiego dyrektora Liceum Ogólnokształcącego nr II im. S. Wyspiańskiego, w dniach 18.10.2017 – 20.10.2017 do naszego powiatu przyjechała 4 - osobowa grupa przedstawicieli Ośrodka Edukacyjnego Bredbeck w Powiecie Osterholz.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem

 

Nieodpł. pomoc prawna

NPP