Starostwo Powiatowe w Kwidzynie pozyskało dofinansowania z Fundacji Współpracy Polsko – Niemieckiej na realizację projektu pn. "Możliwość pomocy osobom niepełnosprawnym i seniorom w Powiecie Kwidzyńskim i Osterholz – wymiana doświadczeń".

Projekt został przygotowany przez przedstawicieli Powiatu Kwidzyńskiego i Powiatu Osterholz, Powiatową Radę Seniorów w  Niemczech, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kwidzynie oraz  Warsztaty Terapii Zajęciowej w Górkach.
Będzie on realizowany w okresie od 26 maja 2017 r. do 29 maja 2017 r.

Do naszego powiatu zawitają specjaliści z dziedziny wspierania osób niepełnosprawnych i seniorów z Powiatu Osterholz, którzy podczas konferencji i indywidualnych spotkań przedstawią m.in. działania organizacji pozarządowych, które pracują na rzecz osób niepełnosprawnych na terenie Powiatu Osterholz, przygotowania pracodawców do zatrudniania osób niepełnosprawnych, 10 lat działalności Rady Seniorów w Powiecie Osterholz.

W związku z tym zapraszamy na konferencję, która odbędzie się w ramach projektu pn. „Możliwość pomocy osobom niepełnosprawnym i seniorom w Powiecie Kwidzyńskim i Osterholz – wymiana doświadczeń”. Konferencja odbędzie się 27.05.2017 r. (SOBOTA), w godzinach od 9.30 – 16.00, miejsce – Warsztat Terapii Zajęciowej w Górkach.

Zgłoszenia przyjmujemy do 22.05.2017 r.: telefonicznie 55 646 50 50,  e – mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście Starostwo Powiatowe w Kwidzynie pokój 206.

senior plakat

ISO 9001:2008