BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

2019-04-18 Życzenia

zyczenia042019

 

W ośrodku szkoleniowym Bildungsstätte Bredbeck, w dniach 6-12 sierpnia, odbył sie drugi już z kolei międzynarodowy projekt "Team Up!" dla młodzieży polsko – niemiecko – ukraińskiej, zainteresowanej pracą jako liderzy międzynarodowych projektów.

W przedsięwzięciu wzięło udział 15 uczestników z Polski, Ukrainy i Niemiec. Program "Team Up!" skupił się na zdobyciu umiejętności potrzebnych do stworzenia własnego międzynarodowego projektu, a także na wymianie swoich doświadczeń w tej materii i poznaniu, niejednokrotnie odmiennych, poglądów na poruszane tematy.

W trakcie pobytu uczestnicy brali udział w seminariach, na których poznali między innymi sposoby zdobywania funduszy na swoje projekty, metody pracy z grupą, niezbędne etapy przygotowywania projektów. Niezwykle ciekawe i pasjonujące okazały się dyskusje w trakcie trwania seminariów oraz w czasie wolnym, kiedy to uczestnicy dzielili się swoimi refleksjami i opiniami na tematy kulturowe, społeczne, religijne i polityczne.

Projekt został współfinansowany przez Polsko – Niemiecką Współpracę Młodzieży, Powiat Osterholz oraz Starostwo Powiatowe w Kwidzynie.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem

 

Nieodpł. pomoc prawna

NPP