Projekt ?Po pierwsze partnerstwo ? utworzenie biura partnerstwa powiatowego w Powiecie Kwidzyńskim? współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Priorytet VII ?Promocja integracji społecznej? Działanie 7.2 Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej. Poddziałanie 7.2.1 Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.
Wartość projektu 98 122,08 zł
Dofinansowanie 100%

Program Operacyjny Kapitał Ludzki na lata 2007-2013?

W maju 2010 r. ukazała się publikacja pn. Starostwo na rzecz rozwoju powiatu kwidzyńskiego ? 14 projektów ze środków unijnych 2007-2013 ? Projekty Starostwa Powiatowego w Kwidzynie realizowane w powiecie kwidzyńskim.

Celem projektu było wzmocnienie dialogu i współdziałania na poziomie lokalnym w ramach stworzenia międzysektorowej platformy współpracy.

ISO 9001:2008