?Przyjaciel Rodziny-kompleksowe wsparcie rodziny dysfunkcyjnej w powiecie kwidzyńskim?
projekt dofinansowany w ramach Priorytetu VII, Działanie 7.2.i Poddziałanie 7.2.1 współfinansowany przez Unię Europejską Europejskiego Funduszu Społecznego

Program Operacyjny Kapitał Ludzki na lata 2007-2013?

W maju 2010 r. ukazała się publikacja pn. Starostwo na rzecz rozwoju powiatu kwidzyńskiego ? 14 projektów ze środków unijnych 2007-2013 ? Projekty Starostwa Powiatowego w Kwidzynie realizowane w powiecie kwidzyńskim.

Starosta Powiatu Kwidzyńskiego informuje, że powiat kwidzyński realizuje projekt pn. "Przyjaciel Rodziny ? kompleksowe wsparcie rodziny dysfunkcyjnej w powiecie kwidzyńskim" dofinansowany w ramach Priorytetu VII ?Promocja integracji społecznej? Działanie 7.2 Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej, Poddziałanie 7.2.1 Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Samorząd powiatu kwidzyńskiego pod koniec stycznia podpisał umowę o dofinansowanie projektu ?Przyjaciel Rodziny ? kompleksowe wsparcie rodziny dysfunkcyjnej w powiecie kwidzyńskim?, w ramach Priorytetu VII ?Promocja integracji społecznej? Działanie 7.2 Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej, Poddziałanie 7.2.1 Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

ISO 9001:2008