projekt dofinansowany w ramach Priorytetu IX, Działanie 9.1. i Poddziałanie 9.1.2 współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Program Operacyjny Kapitał Ludzki na lata 2007-2013?

Informacja promocyjna za miesiąc czerwiec 2010 r. dotycząca realizacji projektu ?Zainwestuj w siebie ? zajęcia pozalekcyjne dla uczniów LO z powiatu kwidzyńskiego? współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Informacja promocyjna za miesiąc maj 2010 r. dotycząca realizacji projektu ?Zainwestuj w siebie ? zajęcia pozalekcyjne dla uczniów LO z powiatu kwidzyńskiego?

Informacja promocyjna za miesiąc kwiecień 2010 r. dotycząca realizacji projektu ?Zainwestuj w siebie ? zajęcia pozalekcyjne dla uczniów LO z powiatu kwidzyńskiego?

Informacja promocyjna za miesiąc marzec 2010 r. dotycząca realizacji projektu ?Zainwestuj w siebie ? zajęcia pozalekcyjne dla uczniów LO z powiatu kwidzyńskiego?

Samorząd Powiatu Kwidzyńskiego/Powiatowy Zespół Ekonomiczno Administracyjny w Kwidzynie informuje, że w ramach projektu pt: ?Zainwestuj w siebie ? zajęcia pozalekcyjne dla uczniów LO z powiatu kwidzyńskiego?, kontynuuje realizację zajęć założonych w projekcie do realizacji na rok 2010.

W ramach projektu Powiatu Kwidzyńskiego/Powiatowego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego w Kwidzynie ?Zainwestuj w siebie ? zajęcia pozalekcyjne dla uczniów LO z powiatu kwidzyńskiego? współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w miesiącu styczniu 2010 r. kontynuowano realizację dodatkowych zajęć pozalekcyjnych dla uczniów liceów ogólnokształcących Powiatu Kwidzyńskiego.

Samorząd powiatu kwidzyńskiego / Powiatowy zespół Ekonomiczno Administracyjny w Kwidzynie informuje że w ramach realizacji projektu pt: "Zainwestuj w siebie ? zajęcia pozalekcyjne dla uczniów LO z powiatu kwidzyńskiego?, zostały zrealizowane wszystkie zajęcia założone w projekcie do realizacji na rok 2009.

W ramach realizacji projektu zgodnie z zapisami zamieszczonymi we wniosku o dofinansowane w miesiącu listopadzie został złożony przez Beneficjenta pierwszy wniosek o płatność.

W związku z realizacją projektu pt:? Zainwestuj w siebie ? zajęcia pozalekcyjne dla uczniów LO z powiatu kwidzyńskiego? Powiat Kwidzyński / Powiatowy Zespół Ekonomiczno - Administracyjny w Kwidzynie informuje,

ISO 9001:2008