Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznegoo

UWAGA!

ROZPOCZĘŁA SIĘ REKRUTACJA DO NOWYCH ZAJĘĆ

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w związku z otrzymaniem przez Powiat Kwidzyński/Starostwo Powiatowe w Kwidzynie dofinansowania z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX, Działanie 9.1, Poddziałanie 9.1.2, na zorganizowanie nowej formy wsparcia dla uczniów i uczennic,którzy zostaną zakwalifikowani do udziału w zajęciach organizowanych w ramach Projektu pn. ?Uwierz w siebie ? zajęcia pozalekcyjne i pozaszkolne dla uczniów specjalnych ośrodków szkolno ? wychowawczych Powiatu Kwidzyńskiego? pragniemy ponownie zaprosić rodziców do zapisywania swoich dzieci do kolejnych zajęć w ramach ww. projektu.

Projekt ?Uwierz w siebie ? zajęcia pozalekcyjne i pozaszkolne dla uczniów specjalnych ośrodków szkolno ? wychowawczych Powiatu Kwidzyńskiego? realizowany w ramach Priorytetu IX, Działania 9.1, Poddziałania 9.1.2,

Uprzejmie informujemy, iż nasz projekt został wytypowany do promowania idei Europejskiego Funduszu Społecznego. W sobotę - 27 lipca br. nauczyciele, zespół projektowy oraz dziewczynki i chłopcy biorący udział w projekcie pojechali do Gdańska, aby promować projekt i powiat kwidzyński na Jarmarku Św. Dominika.

Dnia 15.04.2013 r. w Bibliotece Miejsko ? Powiatowej w Kwidzynie nastąpiło otwarcie wystawy pt. ?Kwiaty widziane, kwiaty malowane?, prace wykonywane są w  ramach realizacji projektu pn. ?Uwierz w siebie ?zajęcia pozalekcyjne i pozaszkolne dla uczniów specjalnych ośrodków szkolno - wychowawczych Powiatu Kwidzyńskiego?.

Dnia 21 listopada br. w placówce Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kwidzynie odbyła się promocja projektu ?Uwierz w siebie ? zajęcia pozalekcyjne i pozaszkolne dla uczniów specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych powiatu kwidzyńskiego? współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Od dnia 4 lipca 2012r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kwidzynie można oglądać wystawę prac, które zostały wykonane przez uczestników/uczestniczki projektu pn. ?Uwierz w siebie ? zajęcia pozalekcyjne i pozaszkolne dla uczniów specjalnych ośrodków szkolno - wychowawczych z powiatu kwidzyńskiego?.

ISO 9001:2008