BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Dnia 7.02.2017 r w CKZiU w Kwidzynie zainaugurowano działalność pracowni "ROBOTYKI". Pracownia została wyposażona przez firmę JABIL Circuit Poland Sp. z o.o. w siedem zestawów Lego Mindstroms (podstawowych i rozszerzonych) oraz siedem laptopów.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele firmy Jabil, Pan Krzysztof Mioduszewski - prezes firmy i Pani Beata Świderska - kierownik działu HR oraz Pani Danuta Woronowicz - Członek Zarządu Powiatu Kwidzyńskiego, Pani Anna Kamieniew - Przewodnicząca Rady Rodziców CKZiU i przedstawiciele szkoły.
Goście mieli okazję obserwować zajęcia uczniów kształcących się w zawodzie technik elektryk polegające na budowaniu i programowaniu robotów W pracowni odbywają się również lekcje dla przyszłych techników elektroników i mechatroników.

Pracownia służy nie tylko nauce ale także dzięki działającemu w szkole kołu robotyki, rozwijaniu technicznych zainteresowań młodzieży. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu przez dwie godziny, w których udział może wziąć każdy zainteresowany uczeń naszej szkoły.

Na zajęcia koła zapraszamy również chętnych gimnazjalistów. Udział gimnazjalistów w zajęciach musi być wcześniej uzgodniony z opiekunem pracowni Panem Sławomirem Kuczyńskim poprzez sekretariat CKZiU.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem

 

Nieodpł. pomoc prawna

NPP