Starosta Kwidzyński zaprasza na Targi Edukacyjne i Targi Pracy, które odbędą się w dniu 21 marca 2018 r. w godz. 10:00-14:00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Kwidzynie przy ul. Żwirki i Wigury 1 (Hala Sportowa).

Organizatorem Targów jest Powiat Kwidzyński. Targi adresowane są przede wszystkim do uczniów klas III gimnazjów, którzy stają właśnie przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej oraz do rodziców, nauczycieli, pracodawców, ale także wszystkich wyrażających zainteresowanie udziałem. Mają one umożliwić lepsze zapoznanie się z ofertą kształcenia szkół Powiatu, jak i pogłębić współpracę na styku szkoły-przedstawiciele biznesu-środowisko lokalne.
Na Targach będzie można zapoznać się z ofertą kształcenia oferowaną przez szkoły ponadgimnazjalne Powiatu Kwidzyńskiego:

1. Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Kwidzynie
  2. Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kwidzynie
  3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Kwidzynie,
  4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kwidzynie,
  5. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie,
  6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Prabutach.
  7. Zespołu Szkół Specjalnych w Kwidzynie

W Targach udział wezmą przedstawiciele lokalnych pracodawców,

Dodatkowo wsparcia w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego udzielą specjaliści z Powiatowego Ośrodka Kariery, działającego w ramach Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kwidzynie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Wybory samorządowe

wybory samorzadowe