Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż trwają prace nad przygotowaniem Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego, który będzie obowiązywał w 2018 roku.

W dniu 26.05.2017 r. Zarząd powiatu przyjął sprawozdanie z realizacji Rocznego programu współpracy za rok 2016 z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Lokalne Forum Międzysektorowe - 23 maja 2017 r. w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. Zapraszamy!

Sprawozdanie z realizacji Rocznego programu współpracy za rok 2016 z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie - opinie.

Ogłoszenie naboru przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej - realizacja zadania publicznego w zakresie wspierania osób niepełnosprawnych - "Wspomaganie umiejętności  porozumiewania się - likwidacja barier w komunikowaniu się  dzieci i młodzieży niepełnosprawnych  lub zagrożonych niepełnosprawnością i ich rodziców z terenu powiatu kwidzyńskiego".

Nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej w związku z otwartym konkursem ofert na realizację zadań publicznych w 2017 roku w zakresie wspierania osób niepełnosprawnych - "Wspieranie działań w zakresie integracji oraz szeroko rozumianej rehabilitacji zmierzających do ograniczenia skutków niepełnosprawności".

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

Unia Europejska

unia europejska

 

ISO 9001:2008

h-9001 170

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem