BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

W dniu 24 czerwca 2017 na terenie kwidzyńskiego Parku Dendrologicznego przy ul. Miłosnej odbył się i piknik rodzinny z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

W spotkaniu z ramienia Starostwa Powiatowego w Kwidzynie wziął udział Członek Zarządu Powiatu Kwidzyńskiego, Włodzimierz Dawidowski.
W pikniku wzięło udział około 100 osób. Wprawdzie Dzień Rodzicielstwa Zastępczego przypada 30 maja, w Kwidzynie z uwagi na warunki organizacyjne termin został przesunięty.

Jak zwykle pracownicy PCPR-u przygotowali liczne atrakcje dla dzieci, które mogły wziąć udział w grach i zabawach, pozjeżdżać na zjeżdżalni czy też zasiąść za kierownicą prawdziwego wozu strażackiego. Było też sporo smakołyków w postaci ciast oraz ognisko i pieczone kiełbaski.

Obchody tego święta mają na celu popularyzację ruchu rodzicielstwa zastępczego i podziękowanie rodzicom zastępczym za ich ciężką pracę w przygotowaniu dziecka do samodzielnego dorosłego życia, za poświęcenie z jakim wychowują dzieci, za miłość i dobro którymi obdarowują swoich podopiecznych.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

Unia Europejska

unia europejska

 

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem