BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

SEKWENCJE
To kolejny polsko-niemiecki projekt młodzieży 2 LO Kwidzyn i IGS Osterholz. Spotkanie miało miejsce na terenie Niemiec w Osterholz koło Bremen.

Tym razem tematem były sekwencje dnia, tygodnia, miesiąca czy roku. 22 uczestników w 3 grupach warsztatowych wykazało się wielką pomysłowością. Pierwsza grupa artystyczna zbudowała 2 karuzele. Na jednej umieściła sceny z danego roku, a na drugiej przedmioty, z których korzystamy na co dzień, jak szczoteczka do zębów, czy długopis. Drugą grupę stanowili filmowcy. Ich zadaniem było nakręcenie filmu przedstawiającego sekwencje dnia codziennego. Kolejna grupa teatralna przygotowała krótkie przedstawienie. Efekty pracy grup zostały zaprezentowane w przedostatnim dniu zaproszonym gościom z Osterholz. Publiczność była zachwycona. To był moment, kiedy można było obejrzeć z pewnej perspektywy nasze życiowe sekwencje.
Grupa polsko-niemiecka okazała się silnie zintegrowana. Uczestnicy razem mieszkali, pracowali, grali w piłkę nożną, spędzali czas wolny. Nie obyło się bez wycieczek nad jezioro, do miasta Bremen i Bremerhaven. Następny projekt zaprzyjaźnionych szkół w kwietniu 2018.
Uczestnicy:  Bartosz Cieślak, Kinga Łompieś, Marta Tandecka, Julia Zalech, Rozalia Galicka, Maja Gnutek, Hubert Netkowski, Maciej Duszyński, Malwina Gawrońska, Julian Uchacz, Michał Piełuć, Paweł Wojciechowski
Opiekun: Katarzyna Wojciechowska
Projekt dofinansowany ze środków Fundacji Współpracy Polsko – Niemiecka.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

Unia Europejska

unia europejska

 

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

ZPP

zpp

 

Decydujmy Razem

decydujmy razem