J&P MORITZ CONSULTING GROUP realizuje obecnie na terenie województwa pomorskiego projekt pn. Praca i Rozwój.

Skierowany jest on do osób w wieku 30 lat i więcej, bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędach Pracy, zamieszkujących na terenie powiatów : bytowskiego, chojnickiego, człuchowskiego, kościerskiego, kwidzyńskiego, lęborskiego, malborskiego, nowodworskiego, puckiego, słupskiego, starogardzkiego, sztumskiego, tczewskiego, wejherowskiego.

Wsparcie ukierunkowane jest na uzyskanie zatrudnienia przez osoby pozostające bez pracy i realizowane jest w postaci kompleksowych rozwiązań w zakresie aktywizacji zawodowej.

Oferta obejmuje następujące bezpłatne formy wsparcia/usługi dla uczestników projektu:

• diagnoza potrzeb szkoleniowych i możliwości doskonalenia zawodowego uczestnika projektu,
  • aktualizacja/przygotowanie Indywidualnego Planu Działania,
  • pośrednictwo pracy,
  • wsparcie psychologiczno – doradcze,
  • szkolenia/kursy zawodowe wraz z egzaminem,
  • 3 miesięczne staże,
  • bony relokacyjne.

Dodatkowa oferta dla uczestników projektu : stypendium szkoleniowe i stażowe, zwrot kosztów przejazdów, zwrot kosztów opieki nad dzieckiem lub dziećmi do lat 7 oraz osobami zależnymi, zwrot kosztów przejazdu do pracy.

Dane kontaktowe w załączonej informacji.

Do pobrania:

ISO 9001:2008