Szanowni Państwo!

W dniu 18 października 2018 r. w godz. 9.00-14.00 odbędzie się   spotkanie akademickie pod nazwą „UNIWERSYTET - LUBIĘ TO!” organizowane przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kwidzynie oraz Uniwersytet Gdański, pod honorowym patronatem Starosty Kwidzyńskiego oraz JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego, w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie przy ul. Żwirki i Wigury 1 w Kwidzynie.

Wydarzenie skierowane jest do młodzieży szkolnej Powiatu Kwidzyńskiego, w tym głównie
do uczniów drugich i trzecich klas szkół ponadgimnazjalnych i ma na celu popularyzację nauki w przystępnej dla uczestników formie prelekcji i pokazów.

Celem spotkania jest również zaprezentowanie uczelni w wymiarze pozanaukowym,
poprzez umożliwienie uczestnikom bezpośredniego kontaktu z pracownikami naukowymi
i studentami, którzy podzielą się praktyczną wiedzą na temat warunków studiowania
na Uniwersytecie Gdańskim. Uczniowie będą mogli m.in. dowiedzieć się o możliwościach rozwijania przez studentów swoich zainteresowań w licznych kołach naukowych i grupach twórczych działających na UG, a także zapoznać się z ofertą edukacyjną Uniwersytetu Gdańskiego.

Szczegółowe informacje uzyskać można również pod nr tel. 55 646 50 08.

Serdecznie zapraszamy!

DYREKTOR                       STAROSTA KWIDZYŃSKI         REKTOR UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO

ZSP NR 2 KWIDZYNIE

Wybory samorządowe