BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

W historycznej auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Kwidzynie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów starosty kwidzyńskiego.

Otrzymał je 113 najlepszych uczniów i absolwentów szkół średnich. Stypendia wręczali Jerzy Godzik, starosta kwidzyński i Danuta Woronowicz z zarządu powiatu kwidzyńskiego. W uroczystości udział wzięli między innymi Jerzy Śnieg, przewodniczący rady powiatu kwidzyńskiego, Włodzimierz Dawidowski z zarządu powiatu, Roman Bera, wiceburmistrz Kwidzyna, Krystyna Łapacz, przewodnicząca komisji edukacji, kultury, kultury fizycznej i turystyki rady powiatu kwidzyńskiego, a także Marek Krzykowski, honorowy ambasador powiatu kwidzyńskiego.

Na wręczenie stypendiów przybyli także rodzice i dyrektorzy szkół. Uroczystość poprowadził Jarosław Golder a oprawę muzyczną zapewnili uczniowie kwidzyńskiej szkoły muzycznej. Starosta Jerzy Godzik, zwracając się do wszystkich gości, powiedział, że lista stypendystów jest co roku dłuższa, co poświadcza, że w szkołach będących w gestii samorządu powiatowego jest coraz więcej bardzo dobrych uczniów i nauczycieli. Życzył stypendystom kontynuowania nauki na uczelniach wyższych i znalezienia satysfakcjonującej pracy. Podziękował także rodzicom za stworzenie dzieciom bardzo dobrych warunków rozwoju.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

NIEODPŁATNE PORADNICTWO

NPP

 

Geodezja

geodezja