Spotkanie młodzieży szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Kwidzyńskiego z Marszałkiem Województwa Pomorskiego

Wyjazd do Gdańska był nagrodą dla uczniów klas maturalnych za udział w ?Powiatowym Konkursie Wiedzy Obywatelskiej{więcej}

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku w dniu 19 kwietnia 2006 r. odbyło się spotkanie młodzieży szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Kwidzyńskiego z Marszałkiem Województwa Pomorskiego - Janem Kozłowskim. W spotkaniu uczestniczyli także Leszek Czarnobaj - Starosta Kwidzyński i Justyna Kozłowska - Członek Zarządu Powiatu Kwidzyńskiego. Wyjazd do Gdańska był nagrodą dla uczniów klas maturalnych za udział w ?Powiatowym Konkursie Wiedzy Obywatelskiej? zorganizowanym w dniu 17 marca 2006 r. przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kwidzynie. Spotkanie z marszałkiem oraz przybliżenie młodzieży działalności  Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego było żywą lekcją wiedzy o  społeczeństwie i miało na celu rozwijanie zainteresowań uczniów tą tematyką.

W spotkaniu z Marszałkiiem Janem Kozłowskim uczestniczyli także Leszek Czarnobaj - Starosta Kwidzyński i Justyna Kozłowska - Członek Zarządu Powiatu Kwidzyńskiego"

NIEODPŁATNE PORADNICTWO