BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Spotkanie młodzieży szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Kwidzyńskiego z Marszałkiem Województwa Pomorskiego

Wyjazd do Gdańska był nagrodą dla uczniów klas maturalnych za udział w ?Powiatowym Konkursie Wiedzy Obywatelskiej
Wyjazd do Gdańska był nagrodą dla uczniów klas maturalnych za udział w ?Powiatowym Konkursie Wiedzy Obywatelskiej{więcej}

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku w dniu 19 kwietnia 2006 r. odbyło się spotkanie młodzieży szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Kwidzyńskiego z Marszałkiem Województwa Pomorskiego - Janem Kozłowskim. W spotkaniu uczestniczyli także Leszek Czarnobaj - Starosta Kwidzyński i Justyna Kozłowska - Członek Zarządu Powiatu Kwidzyńskiego. Wyjazd do Gdańska był nagrodą dla uczniów klas maturalnych za udział w ?Powiatowym Konkursie Wiedzy Obywatelskiej? zorganizowanym w dniu 17 marca 2006 r. przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kwidzynie. Spotkanie z marszałkiem oraz przybliżenie młodzieży działalności  Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego było żywą lekcją wiedzy o  społeczeństwie i miało na celu rozwijanie zainteresowań uczniów tą tematyką.

W spotkaniu z Marszałkiiem Janem Kozłowskim uczestniczyli także Leszek Czarnobaj - Starosta Kwidzyński i Justyna Kozłowska - Członek Zarządu Powiatu Kwidzyńskiego
W spotkaniu z Marszałkiiem Janem Kozłowskim uczestniczyli także Leszek Czarnobaj - Starosta Kwidzyński i Justyna Kozłowska - Członek Zarządu Powiatu Kwidzyńskiego"

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

NIEODPŁATNE PORADNICTWO

NPP

 

Geodezja

geodezja