BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Profesor Stefan Szczukowski z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie otrzymał z rąk Leszka Czarnobaja, starosty kwidzyńskiego paszport ambasadora powiatu kwidzyńskiego.

W maju bieżącego roku Rada Powiatu Kwidzyńskiego przyznała uczonemu tytuł Honorowego Ambasadora Powiatu Kwidzyńskiego. Tytuł przyznawany jest za działalność, która wnosi istotny wkład dla dobra powiatu kwidzyńskiego. Na uroczystości byli obecni przedstawiciele samorządu powiatowego oraz gmin wchodzących w skład powiatu. Prof. Stefan Szczukowski jest drugim honorowym ambasadorem powiatu kwidzyńskiego. W 2001 roku przyznano tytuł Jerzemu Majewskiemu, byłemu prezesowi International Paper Kwidzyn.

Prof. Stefan Szczukowski od wielu lat związany jest z Kwidzynem. Ukończył w Kwidzynie szkołę podstawową i średnią. Od ponad 15 lat zajmuje się badaniami roślin, które można wykorzystać jako źródła energii. Jego badania przyczyniły się między innymi do tego, że w powiecie kwidzyńskim powstała pierwsza kotłownia wykorzystująca wierzbę energetyczną. Prof. Stefan Szczukowski zaangażowany jest także w tworzenie kwidzyńskiego parku technologiczno-przemysłowego.

W konferencji prasowej poprzedzającej uroczystość wręczenia paszportu uczestniczyli (od lewej): Leszek Czarnobaj ? Starosta Kwidzyński oraz prof. Stefan Szczukowski  i Jerzy Majewski ? Honorowy Ambasadorowie Powiatu Kwidzyńskiego
W konferencji prasowej poprzedzającej uroczystość wręczenia paszportu uczestniczyli (od lewej): Leszek Czarnobaj ? Starosta Kwidzyński oraz prof. Stefan Szczukowski  i Jerzy Majewski ? Honorowy Ambasadorowie Powiatu Kwidzyńskiego
 

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

NIEODPŁATNE PORADNICTWO

NPP

 

Geodezja

geodezja