Opłatkowe spotkanie dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego odbędzie się 22 grudnia o godz. 16.30 na placu przed Teatrem Miejskim w Kwidzynie.

Leszek Czarnobaj - starosta kwidzyński Andrzej Krzysztofiak - burmistrz Kwidzyna i ksiądz proboszcz parafii pod wezwaniem Św. Jana Ewangelisty w Kwidzynie zapraszają wszystkich na wigilijne spotkanie. Opłatkiem z mieszkańcami dzielić się będą samorządowcy ze wszystkich gmin powiatu kwidzyńskiego.

Program spotkania:

16.30 - przekazanie Światełka Betlejemskiego przez kwidzyńskich harcerzy, odczytanie Orędzia Bożonarodzeniowego oraz zapalenie światełek na choince
16.45 - życzenia Bożonarodzeniowe ks. proboszcza parafii pod wezwaniem Św. Jana Ewangelisty w Kwidzynie, starosty kwidzyńskiego i burmistrza Kwidzyna. Wspólne łamanie się opłatkiem i składanie życzeń
17.00 - koncert kolęd na scenie przed Teatrem i barszcz wigilijny dla zgromadzonych na placu.
18.00 - Msza Święta w Katedrze.

NIEODPŁATNE PORADNICTWO