Leszek Czarnobaj, starosta kwidzyński złożył wszystkim mieszkańcom powiatu świąteczne oraz noworoczne życzenia na placu przez Teatrem Miejskim w Kwidzynie.

Podzielił się także ze wszystkimi opłatkiem. Życzenia złożyli także Andrzej Krzysztofiak, burmistrz Kwidzyna oraz nowy proboszcz parafii pod wezwaniem Św. Jana Ewangelisty w Kwidzynie.

Starosta Kwidzyński - Leszek Czarnobaj Burmistrz Miasta Kwidzyna - Andrzej Krzysztofiak

Proboszcz parafii pod wezwaniem Św. Jana Ewangelisty - Ignacy Julian Najmowicz

Starosta odebrał z rąk harcerzy Światełko Betlejemskie, które było darem dla wszystkich mieszkańców powiatu kwidzyńskiego. W opłatkowym spotkaniu wzięli udział przedstawiciele wszystkich samorządów gmin. Podczas uroczystości zapalono światełka na choince. Zgromadzeni mieszkańcy mogli wysłuchać kolęd. Wszyscy, którzy wytrwali podczas bardzo mroźnego spotkania, mogli skosztować między innymi wigilijnego barszczu z uszkami. Świąteczna uroczystość zakończona została mszą świętą w kwidzyńskiej katedrze.

Mieszkańcy powiatu dzielą się opłatkiem i składają sobie życzenia Mieszkańcy powiatu dzielą się opłatkiem i składają sobie życzenia
Mieszkańcy powiatu dzielą się opłatkiem i składają sobie życzenia

NIEODPŁATNE PORADNICTWO