W dniu 14.12.2009 r. Rada Powiatu Kwidzyńskiego podjęła uchwałę w sprawie uchwalenia zmian do Strategii Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Powiatu Kwidzyńskiego.

Proces konsultacji społecznych w zakresie wprowadzenia zmian do Strategii Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Powiatu Kwidzyńskiego w 2009 roku rozpoczął się w styczniu tego roku. Proces trwał do 24.11.2009 r. do debaty strategicznej ? w czasie trwania tego okresu, każdy mógł przedstawić konkretne propozycje. W czasie debaty usystematyzowano i przedstawiono dotychczas zgłoszone propozycje zmian, jak również istniała możliwość zgłoszenia nowych propozycji. Zakres zmian dotyczy aktualizacji poszczególnych części dokumentu, tj. stan obecny, analiza SWOT, priorytety, cele strategiczne, kierunki działania oraz wdrażanie i monitoring strategii. Powyższe zmiany wprowadzane okresowo mają na celu dostosowanie Strategii do aktualnej sytuacji społeczno-gospodarczej powiatu kwidzyńskiego. Zmiany zostały pozytywnie zaopiniowane przez Zarząd Powiatu i Komisje Rady Powiatu.

Zaktualizowana Strategia Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Powiatu Kwidzyńskiego w 2009 roku

ISO 9001:2008