O tym, że zdrowie jest najważniejsze nikogo nie trzeba przekonywać. Tym bardziej, że nikt inny nie zadba lepiej o nasze zdrowie niż my same!

Z przyjemnością informujemy, że Geneva Trust Polska Sp. z o.o. – beneficjent realizujący projekt dofinansowany ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 oddał do użytku kolejne 4 mammobusy celem zwiększenia bezpośredniej dostępności do bezpłatnych badań mammograficznych dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat zamieszkałych na terenie województwa pomorskiego.

Pierwsze mammobusy działają już w województwie pomorskim i prowadzą badania w terenie.

Realizacja projektu pozwoli na wcześniejsze wykrycie zmian nowotworowych. Kompleksowa profilaktyka i diagnostyka dotycząca raka piersi wpłynie na poprawę jakości życia i przyśpieszenia potencjalnego leczenia, dzięki czemu pacjentki będą mogły pozostawać aktywne zawodowo i społecznie przez dłuższy czas.

Zachęcamy do zapisów pod numerem telefonu 58 767 34 44 – szczegóły dot. projektu znajdują się w załączonych ulotkach.

Nie zwlekaj i zadbaj o siebie!

Harmonogram pracy mammobusów na terenie powiatu kwidzyńskiego.
02.11.2021 Kwidzyn przy Centrum Kultury ul.11 Listopada 13
15.12.2021 Kwidzyn przy Centrum Kultury ul.11 Listopada 13