UWAGA!
Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Kwidzynie informuje, że wejście do Wydziału Komunikacji jest możliwe tylko i wyłącznie w uzasadnionych przypadkach przy zachowaniu reżimu sanitarnego, po uprzednim telefonicznym umówieniu.

Rezerwacja telefoniczna - umawianie wizyt odbywa się w dni robocze w godzinach 7.00 – 9.00 pod numerem telefonu:

• w sprawach z zakresu rejestracji pojazdów - wybrać 1 następnie 2
  • odbiory dowodów rejestracyjnych - wybrać 1 następnie 1
  • w sprawach z zakresu praw jazdy - wybrać 1 następnie 3

Zaleca się, aby do poczekalni zgłaszały się jedynie osoby umówione maksymalnie na 5 minut przed wyznaczoną godziną wizyty, bezwzględnie zabezpieczone maską ochronną zasłaniającą usta i nos oraz zasłaniające ręce jednorazowymi rękawiczkach.

Sprawy lub czynności, które nie wymagają osobistej wizyty w urzędzie należy załatwiać korespondencyjnie. Osoby, które nabyły lub sprzedały pojazd zarejestrowany na terenie Rzeczypospolitej Polskiej mogą dokonywać zgłoszenia nabycia bądź zbycia pojazdu drogą elektroniczną przez platformę ePUAP, za pośrednictwem operatora pocztowego lub w punkcie obsługi interesanta.

NIEODPŁATNE PORADNICTWO