Z powodu pandemii nie odbyły się oficjalne obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja. Przedstawiciele samorządu upamiętnili jednak ten dzień składając wiązanki kwiatów na grobie Nieznanego Żołnierza.

Wieńce i wiązanki złożyli między innymi Jerzy Śnieg, przewodniczący rady powiatu kwidzyńskiego, Wiesław Wosiak, wicestarosta kwidzyński, Tomasz Pisarek z zarządu powiatu, senator Leszek Czarnobaj, Jerzy Kozdroń, radny Sejmiku województwa pomorskiego, przedstawiciele samorządu Kwidzyna, w tym Piotr Widz, wiceburmistrz miasta oraz Piotr Wilk, wiceprzewodniczący rady miejskiej. Wiązanki złożyli również przedstawiciele Nadleśnictwa Kwidzyn oraz innych instytucji, organizacji społecznych i politycznych.

NIEODPŁATNE PORADNICTWO