BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

11 września (sobota) na boisku szkolnym w Janowie (gmina Kwidzyn) odbędą się Dożynki Gminne. Święto plonów połączone będzie z uroczystościami związanymi z obchodami 100-lecia Plebiscytu w Janowie.

Uroczystości rozpoczną się o godz. 9.00 startem Biegu na 100-lecie Plebiscytu na Powiślu Warmii i Mazurach. Biegacze wyruszą na trasę biegową sprzed budynku starej szkoły. Honorowy patronat nad biegiem objął wójt gminy Kwidzyn. O godz. 12.00 odprawiona zostanie uroczysta msza święta plenerowa z błogosławieństwem plonów.
O godzinie 13.00 przed budynkiem starej szkoły odsłonięta zostanie tablica upamiętniająca 100-lecie Plebiscytu w Janowie. Obchody dożynkowe rozpoczną się o godz. 13.30. Około 15.30 odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu na wieniec dożynkowy. Na scenie w Janowie wystąpią zespoły ludowe i młodzieżowe Gminnego Ośrodka Kultury. Zaplanowano też między innymi koncerty zespołów Brathanki i Mejk oraz występ kabaretu Moherowe Berety. Organizatorzy zaplanowali także różne imprezy towarzyszące, a także atrakcje dla najmłodszych.
O godz. 14.30 w Szkole Podstawowej w Janowie odbędzie się spotkanie autorskie z Kazimierzem Przyborowskim, autorem książki „Mała Polska”.

 plakat dozynki plakat A1 PLEBISCYT2 

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja