Do 31 maja (wtorek) można zgłaszać prace do udziału w konkursie fotograficznym „Europejski Rok Młodzieży”.

Celem konkursu jest promowanie wśród mieszkańców województwa pomorskiego Europejskiego Roku Młodzieży, ustanowionego przez Unię Europejską w 2022 roku. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród pieniężnych i rzeczowych jest Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” w Gdańsku.

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z całego województwa pomorskiego, w tym do uczniów z naszego powiatu. Do końca maja można przesyłać zdjęcia promujące Europejski Rok Młodzieży. Zdjęcia mogą przedstawiać między innymi obchody Dnia Europy w szkole, działania w ramach projektów unijnych skierowanych do młodzieży, lekcje europejskie oraz inne zajęcia o tematyce unijnej, w których uczestniczyła młodzież.

Zgłoszenia prac można przesyłać pocztą elektroniczną do Biura Miejscowego Stowarzyszenia „Pomorskie w Unii Europejskiej” w Gdańsku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zalecany format pracy konkursowej to plik JPG, JPEG, PNG, TIF, natomiast zalecana rozdzielczość zdjęcia to minimum 1920x1080 i maksymalnie ok. 6000x4000 pikseli. Komisja Konkursowa ma zakończyć ocenę prac do 7 czerwca, ale termin ten może zostać wydłużony. Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie stowarzyszenia: www.pomorskieregion.eu.

POMOC PRAWNA